про клініку послуги персонал консультації контакти
Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія – це галузь медицини, яка не лише займається лікуванням зубів, але і бере на себе проблеми краси людини, тобто краси її посмішки. Щира посмішка – перший крок до успіху, але далеко не кожному природа подарувала гарні і здорові зуби. Лікарі-терапевти нашої клініки не просто лікують зуби, але й роблять це, враховуючи головні закони естетики: відповідність форми і розмірів зубів до обличчя,  гармонійний підбір кольору  реставрованого зуба до віку пацієнта, правильне співвідношення лінії зубів і ясен з рисами обличчя людини.
Для створення такої посмішки, у своїй роботі клініка стоматології «Династія» використовує такі технології, як художня реставрація зубів, або використанням  керамічних вінірів, які дають нам можливість ефективно змінювати такі показники, як колір, розмір, форму і положення зуба. Ще в недавньому минулому такі технології були майже неможливими.
 Відправною точкою в дизайні посмішки є симетрія. Правда якщо посмішка симетрична, то на це ніхто не звертає уваги, але як тільки око спостерігача виявляє нерівномірне зміщення зубів праворуч або ліворуч, то це відразу ж викликає неприємне відчуття. У красивій посмішці центральні різці повинні виділятися. Так, посмішка молодої людини характеризується центральними різцями, які зазвичай довші бічних різців. Більш світлий колір, заокругленість куточків і прозорість ріжучого краю центральних різців - от відмітні риси посмішки молодості. Однак, будь-який зуб залишається в недоторканому стані протягом дуже короткого часу. Кожен день зуби випробовують вплив сильних  навантажень, які повільно, але безжально змінюють і руйнують їх.
Прикмети -  вкорочення центральних різців, притуплення різцевого краю, стають більш гострими куточки зуба, колір темніє. Іноді буває досить відновити прозорість ріжучого краю і людина "молодіє" на очах.
У стоматології існує поняття чоловічої та жіночої посмішки. У жінок переважають округлені кутики верхніх різців, а чоловікам більше пасують різці з кутами, близькими до прямих. Ці елементи далеко не повністю відображають всі можливі теорії та методи формування посмішки. Найбільш цікава і перспективна методика, це все ж таки спілкування лікаря з пацієнтом, яка дозволяє пацієнтові побачити розмаїтість можливих результатів лікування. Такі фактори, як розміри і положення центральних різців, вік, стать і характер пацієнта повинні обов`язково враховуватися при плануванні косметичного лікування і застосовуватися до кожного пацієнта індивідуально. Адже коли мова йде про красу, не буває і не може бути абсолютно правих і неправих.
 
 Але переважно стається так, що до стоматолога нас приводять не проблеми дизайну посмішки, а зубний біль. У каналах зубів знаходиться м`яка тканина - пульпа (або, як звикли називати пацієнти, - "нерв"). Причиною гострого зубного болю є запалення у нервів через мікроби, які розмножуються у каріозних порожнинах або під недостатньо герметичними пломбами.
 Кореневі канали мають складну анатомічну будову. Вони можуть сходитися і розходитися в різних частинах кореня. Кожний кореневий канал має свою індивідуальне будову. Лікар ніколи заздалегідь не знає, з чим йому доведеться зіткнутися при очищенні системи кореневих каналів.
При цьому мета ендодонтичного лікування - максимальна очищення кореневого каналу від інфекції і залишків нерва. Лікування кореневих каналів відноситься до розряду найбільш непередбачуваних розділів стоматології.
Непередбачуваність пов`язана, насамперед, з тим, що лікарям доводиться працювати наосліп в маленькому вигнутому просторі кореневого каналу, спираючись тільки на свої суб`єктивні відчуття. У цей момент постає проблема стерильності.
 У клініці стоматології «Династія» велика увага приділяється проблемі дезинфекції.  На початку лікування пацієнт отримує індивідуальний набір ендодонтичних файлів для обробки кореневих каналів. Після кожного сеансу лікування інструменти проходять стерилізацію і далі використовуються тільки для цього пацієнта. По закінченню лікування індивідуальний набір утилізується. Таким чином ми пропонуємо повну безпеку і повний інфекційний контроль для своїх пацієнтів.