про клініку послуги персонал консультації контакти
ОРТОДОНТІЯ

Ортодонтія – розділ стоматології, що займається виправленням неправильного розташування зубів, корекцією прикусу та профілактикою цих порушень і дослівно означає «рівні зуби».
Складно повірити, але приблизно 90% людей в тій чи іншій мірі мають відхилення від нормального прикусу і нерівні зуби і більшість потребує ортодонтичного лікування.
На сьогоднішній день ортодонтичне лікування проводиться практично у будь – якому віці. У дитячому віці воно, в основному, скероване на запобігання виникнення серйозних порушень прикусу, у дорослих пацієнтів проводиться корекція вже наявної аномалії.
У нашій клініці надається повний спектр кваліфікованої ортодонтичної допомоги із застосуванням новітніх методик і технологій.
Лікування проводиться з використанням знімних(пластинки) і незнімних(брекет - система) ортодонтичних апаратів.
Лікування з використанням знімних апаратів частіше проводиться у дитячому віці.

Брекет-система-це система замків, які фіксуються до зубів, лікувальна дуга і фіксуючі лігатури.В даний час існує великий вибір брекет-систем:

Металеві брекети

 


Переваги: оптимальне співвідношення ціна – якість
Недоліки: найменша естетичність

 

 

Керамічні брекети


Переваги: висока естетика
Недоліки: висока вартість, крихкість

Сапфірові брекети


Переваги: найбільш естетичні брекети, майже непомітні
Недоліки: висока вартість, крихкість, вимагають дуже дбайливого ставлення, створюють високе тертя, тому проміжки закриваються трохи повільніше, процедура зняття брекетів складна

 

 

Пластинки


До знімним ортодонтичних апаратів відносяться різноманітні пластинки, які потрібно носити на ніч, або 24 години на добу. Залежно від конструкції, вони можуть виконувати  різні функції (розширення верхньої щелепи, зміна положення зуба чи групи зубів та ін). Такі пластинки виготовляються індивідуально для кожного пацієнта, завдяки чому надійно фіксуються в порожнині рота.
Лікування з використанням знімних апаратів частіше проводиться у дитячому віці. Деякі патології прикусу слід починати лікувати з раннього дитячого віку, поки ще можна ефективно впливати на ріст щелепних кісток і стимулювати зуби прорізатися в правильному напрямку.
Якщо ви помітили, що у Вашої дитини зуби формуються не правильно, ми рекомендуємо вам прийти на консультацію до лікаря-ортодонта, адже чим раніше Ви почнете лікування неправильного прикусу, тим швидше Ваша дитина отримає гарну посмішку!