про клініку послуги персонал консультації контакти

Про клініку

 «Династія» - це  родинна клініка стоматології. Справа у тому, що засновниками клініки є люди, які у третьому поколінні займаються стоматологією. Саме тому пріоритетом клініки є надання стоматологічної допомоги усій сім’ї пацієнта, від старших людей до самих маленьких її членів. Тому вибір такої назви для клініки багато про що говорить: про впевненість, досвід, високу якість послуг, що надаються.

Ще у 50-і роки двадцятого століття у родині стоматолога Мірчука Миколи Івановича  з’явилася ідея заснування сімейної клініки стоматології.  З відомих причин у той час ця ідея була нездійсненною. Микола Іванович та його дружина Ольга Тимофіївна все життя пропрацювали у Львівському медичному інституті і лише через десятки років напруженої роботи, впродовж якої всі самі сміливі ідеї у сфері лікування зубів були опрацьовані до найдрібніших деталей,  мрію втілили у життя їх діти і внуки. У 2010 році  з
’явилася клініка стоматології «Династія».

Лікарі у клініку відбираються  на конкурсній основі. Головним критерієм для прийняття на посаду лікаря-стоматолога у клініку є  непересічні здібності і блискуче володіння технікою. Лікарі і середній медичний персонал дотримуються усіх санітарно-гігієнічних норм, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.  Клініка пропонує послуги, що відповідають кращим світовим стандартам якості лікування, все обладнання є сертифікованим в Україні. Регулярно запрошуються постійні пацієнти на безкоштовні  профілактичні огляди, клініка відповідає за постійний нагляд за станом зубів пацієнтів, своєчасне виявлення і лікування нових захворювань. Висока якість послуг при розумній ціні ставить клініку поза конкуренцією, у чому ви можете переконатися самі.


Нашим лікарям цілком можна довіритися. У клініці стоматології «Династія»  працюють не просто стоматологи-професіонали, а хороші лікарі, що неодноразово пройшли стажування в Україні та за кордоном (Франція, Німеччина, Нідерланди), досвідчені і уважні майстри своєї справи. Окрім того регулярні ортодонтичні консультації  та лікування проводить кандидат медичних наук Завойко Оксана Богданівна,  консультації та лікування з приводу ортопедичних патологій - кандидат медичних наук – Завойко 
(Мірчук) Лідія Миколаївна . Ідейний наставник і консультант клініки – професор, доктор медичних наук, - Мірчук Богдан Миколайович.


Високий рівень послуг у клініці не викликає зауважень, а вартість лікування – доступна. Це підтвердять і звичайні пацієнти, і пацієнти-стоматологи, які нерідко вибирають клініку стоматології «Династія» за рекомендацією друзів і з власного досвіду.